baner
wtorek, 27 lipca 2021

Nasze oferty

Sprzedaż działka budowlana - Salino

Ulica: w pobliżu jeziora
Powierzchnia: 1050 m2
Powierzchnia działki: 1050 m2
Piętro: gmGniewino
Liczba pokoi: 0
Cena: 79.000 PLN

CISZA i SPOKÓJ *** NIEDALEKO PIĘKNYCH PLAŻ ****** SUPER LOKALIZACJA *** NAD JEZIOREM *** W POBLIŻU LAS *** 

Położenie :
Salino - gmina Gniewino , malownicza i spokojna kaszubska wieś letniskowa nad jeziorem , wokoło lasy i jeziora , obszar chronionego krajobrazu , do pięknych plaż w  Dębkach, Białogórze  i Lubiatowie ok 20 minut jazdy samochodem. Do Gdyni ok 50 km.

Działka :
Płaska , nie ogrodzona , w kształcie zbliżonym do  kwadratu ( 32m x 33m ) , w sąsiedztwie domy jednorodzinne ( całoroczne i letniskowe ) , do jeziora około 300/400 metrów. Uzbrojenie :  woda - wodociąg gminny wzdłuż działki , energia elektryczna ( skrzynka przy działce) . Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego możliwa jest budowa domu letniskowego lub mieszkalnego jednorodzinnego ( wysokośc do 8m , powierzchnia zabudowy - do 20% pow działki , dach dwu- lub wielospadowy )

Otoczenie :
W pobliżu stadnina koni z restauracją i hotelem oraz gospodarstwa agroturystyczneOkolica z doskonałymi warunkami do uprawiania turystyki pieszej ,  jazdy konnej i wędkarstwa. Wspaniałe miejsce do wypoczynku i oderwania się od miejskiego zgiełku.

Stan prawny :
Stan prawny działki jest uregulowany , nieruchomość jest wolna od zadłużeń i hipotek , posiada dostęp do drogi publicznej. Możliwość zakupu sąsiednich działek o powierzchni  1048m2 i 1049m2 ( cena 75 zł/1m2).

WARTO ZOBACZYĆ i KUPIĆ !Informacje zamieszczone w opisie mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.