baner
wtorek, 27 lipca 2021

Nasze oferty

Sprzedaż działka budowlana Barniewice / Gdańsk Osowa

Ulica: Witrażowa
Powierzchnia: 1224 m2
Powierzchnia działki: 1224 m2
Piętro: gm Żukowo
Cena: 369.000 PLN

DZIAŁKA BUDOWLANA W SĄSIEDZTWIE GDAŃSKA OSOWY***UNIKALNA PROPOZYCJA***SUPER POŁOŻENIE***TEREN UZBROJONY***W POBLIŻU LASU***

Lokalizacja : Barniewice / Nowy Świat , gmina Żukowo. Działka budowlana o powierzchni 1.224m2 położona w uroczej enklawie w sąsiedztwie ( około 150 m ) Jeziora Wysockiego stanowiącego granicę administracyjną między miastem Gdańsk a gminą Żukowo. 
Działka płaska , nie ogrodzona , w kształcie zbliżonym do kwadratu , w pobliżu lasu.

Posiada dostęp do drogi publicznej a bezpośredni dojazd to droga wykonana z płyt typu Yomb. Teren uzbrojony : przy działce znajduje się instalacja wodna , gazowa i przyłącze energii elektrycznej. Kompleks leśny , pobliskie jezioro a także prowadząca do działki "ślepa" droga zapewniają ciszę i spokój a także możliwość realizacji kameralnej zabudowy z atrakcyjnym widokiem na otaczającą zieleń. 

Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną ( wolno stojącą lub bliźniaczą ). W pobliżu działki znajduje się stacja kolejowa Pomorskiej Kolei Metropolitalnej , przystanek autobusowy i sklep spożywczy. Na uwagę zasługuje łatwy dostęp do infrastruktury gdańskiej dzielnicy Osowa i do obwodnicy Trójmiasta. Dlatego też działka jest doskonałą propozycją dla osób ceniących spokój i prywatność i chcących zamieszkać w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Nieruchomość bez zadłużeń , stan prawny jest uregulowany i udokumentowany. Zakup TYLKO za gotówkę - kredyt hipoteczny jako forma płatności nie wchodzi w grę.

Zapraszamy!Informacje zamieszczone w opisie mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.