baner
czwartek, 21 czerwca 2018

Nasze oferty

Sprzedaż dom wolno stojący Gdynia Działki Leśne

Ulica: Olsztyńska
Powierzchnia: 320 m2
Powierzchnia działki: 730 m2
Cena: 1.850.000 PLN

*** UNIKALNA OFERTA *** WSPANIAŁE POŁOŻENIE *** CISZA *** NIEPOWTRARZALNA LOKALIZACJA W SĄSIEDZTWIE TRÓJMIEJSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO *** MIEJSKIE ATRAKCJE W ZASIĘGU SPACERU ***OFERTA DLA DUŻEJ RODZINY LUB INWESTORA

BUDYNEK 
Willa Stanisława Mocka , budowa ukończona w 1935 roku , bryła utrzymana w charakterystycznym dla architektury przedwojennej Gdyni modernistycznym stylu , ciekawy projekt eksponujący klatkę schodową usytuowaną pomiędzy mieszkalnymi częściami budynku , zachowana oryginalna , szlachetna elewacja . Budynek wolno stojący  , 3 kondygnacyjny z niewielkim poddaszem. Dach o konstrukcji drewnianej  , dwuspadowy - o niewielkim kącie nachylenia oraz w pozostałej części płaski , kryty papą.
Budynek oparty o ścianę lasu , cofnięty od ulicy co daje możliwość powiększenia już istniejącego własnego parkingu, w sąsiedztwie wyłącznie niska zabudowa , centrum miasta w zasięgu kilku minutowego spaceru.

Pierwsza kondygnacja ( niski parter - przyziemie ) : składa się z części mieszkalnej ( ok. 60m2 : 2 pok - na podłodze deski  , kuchnia , łazienka , wc ) oraz gospodarczej tj. piwnic oraz pralni i pomieszczenia na piece gazowe

I i II piętro : po ok. 100 m2 na każdej kondygnacji , każde piętro to samodzielne mieszkanie składające się z 3 pokoi po ok. 25 , 20 i 19m2 , oddzielnej kuchni ( ok. 20m2) , łazienki z oknem i osobnego wc. Stan obu lokali dobry : na podłodze parkiet i deski, okna wymienione ( PCV + drewniane ) , ogrzewanie gazowe ( dla każdego z lokali oddzielny piec 2-funkcyjny  w części piwnicznej ),  w jednym z mieszkań słoneczny balkon , w drugim - duży taras.
Wysokośc pomieszczeń ok. 3,00m . Wymieniona instalacja elektryczna i wod-kan.

Poddasze: o powierzchni ok. 20m2 , z niewielkimi oknami , wysokość 2,20m ( w najniższym miejscu 1,75m )

Klatka schodowa jasna , zadbana , z drewnianymi schodami.

LOKALIZACJA:
atrakcyjna mieszkalna dzielnica Gdyni  w sąsiedztwie centrum , w pobliżu dworca PKP i SKM , ciche i spokojne otoczenie. W niedalekiej odległości sklepy , szkoły , basen. W zasięgu krótkiego spaceru tereny zielone Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, tereny rekreracyjne , trasy rowerowe i szlaki piesze 

STAN PRAWNY :  
księga wieczysta bez obciążeń , nieruchomość bez zadłużeń , stan prawny uregulowany. Budynek objęty jest ochroną konserwatorską  (grupa A ) co między innymi oznacza  konieczność zachowania w niezmienionej postaci bryły , elewacji oraz dachu budynku.

Nieruchomość z potencjałem , duża swoboda w kształtowaniu i aranżacji wnętrza budynku np poprzez podział istniejących lokali na mniejsze mieszkania , możliwość prowadzenia działalności gospodarczej , oferta dla dużej rodziny lub dewelopera - z myślą o apartamentach , hostelu itp. Warto obejrzeć i kupić!
Informacje zamieszczone w opisie mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.